Takip edilmesi gereken 4 kişisel blog

Web sitemin kendisi de bir kişisel blog sitesi olduğu için, sizlerle takip edilmesi gereken 4 kişisel blog sitesini paylaşmak istedim. Çünkü internet büyük bir mecra ve sağlam bir kaynak bulmak başlı başına bir problem. Benim de hoşuma giden, bana bir şeyler katabileceğine inanacağım kişisel blog sitelerini sizin için derledim. Web siteler tamamen kişisel blog ürünü olup, listede yer almak isterseniz s.acima90@gmail.com mail hesabı üzerinden bana kişisel blog sitenizi ulaştırırsanız, bu listede yer alması gerekiyorsa listeye dahil ederim.

Kadir Blog : Kişisel Blog

Bu dünyada kardeşim diyebileceğim, benim bu internet aleminde bana elinden geldiği kadar yardımcı olan, aynı zamanda web sitemin de yazarı olan Abdulkadir Turan’ın web sitesidir Kadir Blog. Bir yerlerde oturup çay içerken, aklına kadirblog’u açmak geldi. Sonrasında da açtı. İçerisinde her telden bilgilerin yer aldığı web siteler arasında. Web sitede wordpress altyapısını kullanıyor. Özelleştirmelerle web sitesini harika bir hale getirmiş. Bazen Google’dan bir şeyler araştırırken, onun web sitesi çıkıyor karşıma. Bu beni mutlu ediyor açıkçası. Umarım beğenirsiniz.

Timur Demir | Kişisel Blog

Kendisi kendini elinden geldiğince yetiştirmiş, gayet yardımsever bir arkadaşım. Timur’u buraya dahil etme sebebim, en ufak bir sorumda elimden geldiğince bana yardımcı olması veya yardım bulabileceğim kaynaklar göstermesi. Web sitesinde slogandan da anlaşılacağı üzere kişisel blog hakkında bilgiler, ayrıca dijital pazarlama, içerik pazarlaması, blog yazarlığı gibi konular üzerinde makaleleri yer almakta. Eğer kişisel blog üzerine gerçek anlamda bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, bu web sitesini kesinlikle takip etmelisiniz.

Tuğrul Zengin • Kişisel Blog

Sitenin açıklaması şu şekilde: güncel olaylara, teknoloji ve ilgilendiği diğer tüm alanlara ilişkin yazılarını içeren kişisel blog. Tuğrul da benim yine internet üzerinden birbirimize bilgi ve deneyimlerinden yararlandığım, sevdiğim bir arkadaşım. Kendisi 20 yaşında, Grafik Tasarım öğrencisi.

Mert Can İlter » Kişisel Blog

Mert Can, benim henüz bizzat konuşma olanağı bulamadığım, ama bilgi ve deneyimlerine son derece inandığım bir başka arkadaşım. Google üzerinden yine bir şeyler araştırırken kendisinin web sitesine denk geldim. Sitesine göz attığım zaman gerçekten dolu dolu bir kişisel blog olduğunu gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz, ben çok beğendim ve bu listeye dahil ettim.

Takip edilmesi gereken 4 kişisel blog adlı yazımızın sonuna geldik. Dilerseniz, Kişisel Blog Sahibi Olmanız İçin 8 Neden adlı yazıma göz atıp, kişisel blogların gereksinimleri hakkında detay sahibi olabilirsiniz.

Sahip olduğunuuz bir kişisel blog siteniz varsa, yapmanız gerekenler bana e-mail adresi üzerinden web sitenizi ve kısa bir tanımıtını gönderin, ücretsiz yayınlayalım. Maksat bilgi etkileşimi.

Bir önceki yazımız olan Zengin İçerik Nasıl Yazılır? başlıklı makalemizde kişisel blog zengin içerik, zengin içerik hazırlama ve zengin içerik nasıl hazırlanır hakkında bilgiler verilmektedir.
Yorumlar

  1. Sitemizi inceleyerek, listenize eklemenizi umarım. Başarılar dilerim.

Add Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: