Ana sayfa Kim bu adam

Kim bu adam

Aslına bakarsanız Sezai Acıma adlı bir sayfa oluşturmak ne ara aklıma geldi bilmiyorum. Beni yakından tanımak isteyenler için zaten sosyal medya hesaplarımı aşağıda vereceğim. Ama kendimden az da olsa bahsetmek istiyorum.

Sezai Acıma, Şanlıurfa’nın sıcağında, 23 Haziran’da Dünyaya gelmiş, hayatının yaklaşık 17 senesini öğrencilikle geçirmiş ve geçirmekte olan Allah’ın bir kuludur. Cool’dur da aynı zamanda, onu da belirtelim.

  • Nelerle uğraşır? 

Aslına bakarsanız bir çok şeyle. Bir yandan Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi, İşletme bölümünü okumakta, diğer yandan Atatürk Üniversitesi, İş Sağlığı ve Güvenliğini bölümünü okumaya uğraşır durur. Öte yandan WordPress, Html, Css gibi şeylerle uğraşır. Öte yandan Android telefonlara ayrı bir merakı vardır. Root olaylarını filan araştırmayı sever. Linux işletim sistemi üzerinde kurcalamalar yapmayı sever. Tabiri caizse tam bir öğrenme aşığı bir şahıstır.

  • Sitenin ismi neden Sezaiacima.com? Neden bir blog ismi filan değil?

Aslına bakarsanız bir çok arkadaşım bana bana google’dan kim sezaiacima.com diye aratacak diye söyledi durdu. Ama ben web sitenin içeriklerinin google’da ön sıralarda çıkacağını bildiğimden site isminin direkt olarak ikinci plana geçeceğini düşündüm. Ki zaten öyle oldu. Web site içerikleri tamamen özgün ve seo uyumlu olduğundan içerikler ön plana geçmeye başladı. Sezaiacima.com da haliyle Google nazarında da tutulur bir web site oldu.

  • Sezai Acıma Nelerle iletişim kurar?

Hali hazırda kullandığım külüstür bir note 3 kullanıyorum. Bir de Asus s56cm bilgisayarım var. Onunla da internet erişimi gerçekleştiriyorum.

  • Diyelim ki Sezai Acıma adlı şahsa yazmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

İşin en kolay kısmı aslında. CV adlı bir sayfa var. Belki şu anda erişiminiz olmayabilir. Yalnız kısa bir süre içerisinde ekleneceğine emin olabilirsiniz.

  • SezaiAcima.com adlı web sayfa neleri amaçlıyor?

Özellikle de benim gibi öğrenci olan arkadaşlara, seo konusunda kendilerini temel düzeyde geliştirmek isteyenlere, eğitim konusundaki haberlere, bir film veya dizi hakkındaki yorumlara erişmeniz mümkün. Bu web sitesi tamamen ücretsizdir. Bilgileri genelde bedava öğrendiğim için, genel olarak bilgileri bedava sunmayı hedefliyoruz.

  • Son olarak Sezai Acıma yalnız başına mı çalışıyor?

Hayır, Murat Özkan ve Abdulkadir Turan adında kardeşi kadar sevdiği insanlarla çalışıyor. Kendisi gibi hafif çatlak olduğu için anlaşma konusunda pek bir problem yaşadığı söylenemez.

Güncelleme tarihi:22.06.2015