Anasayfa / İletişim

İletişim

İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir, fikirlerinizle bizi mutlu edebilirsiniz. Herhangi bir eleştiri, fikir, şikayet, öneriniz kabul edilir. Bizim için fikriniz çok değerlidir. Unutmayın, eleştirile eleştirile durumlar düzelir. Muhalefet olmazsa her şey yerli yerine gelemezdi.

Unutmayın ki Sezaiacima.com sadece bir web site değil aynı zamanda güzel dostluklar ve arkadaşlıklar kurmak için var olmayı ilke edinmiş bir sitedir. Bizlere ulaşmak için ayrıca bir iletişim formu eklemek yerine, sizlere mail adresimi, facebook, twitter adresimi vermek istedim. Böylelikle hem tanışmış olacağız hem de kim bilir belki sizler güzel mi güzel bir dost edinmeme vesile olacaksınız.

Sosyal Medya sitelerinde kullandığım siteler aşağıda yer almakta.

Facebook / Twitter / Linkedin / Quup / Mail adresim

Telefon numaram,Whatsapp kullanıyorum. Ulaşabilirsiniz: +90556545078

8 Yorumlar

  1. numaranıza vermeseniz de olurmuş hocam aslında. ben şahsen telefon bilgilerimi paylaşmıyorum

  2. Kullanıcıların bana anında ulaşması benim için çok önemli. Ondan dolayı numaramı verme gereği gördüm hocam. Ama ilerleyen zamanlardaki duruma göre kaldıra da bilirim.

  3. WordPress ile ilgili sorucam;

    Güvenlik için en cok tercih goren, siteyi yormayacak sekilde dinamik ve hizli calisan guvenlik eklentileri neler olabilir?

  4. şifremi hiç birşekilde alamıyorum neyapmalıyım

  5. Merhaba,
    PC de linux kurulu. SMF forum u local hosta yüklemek istiyorum. Apache sql ve phpmyadmin yükledim. Ancak dosyaları www klasörüne atmam yetki olmadığı uyarısıyla engelleniyor. SMF yi local hosta nasıl yüklerim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir