Hakkımızda

Öncelikle Hakkımızda sayfamıza hoş geldin. Uzun süredir bu sayfayı güncellemek istemiştim. Fakat sürekli bir şeyler engel oldu. Ya sınavlar girdi araya; ya da ne bileyim başka başka şeyler. Ben birazcık açtığım kişisel blog içeriğinden bahsetmek istiyorum. Bu kişisel blogu internette bir şeyler ararken, çöp haline gelmiş internet sitelerinin eksiğini kapatmak amacıyla açtım. Amacım bildiklerimi, ihtiyacı olan herkesle paylaşabilmek. Şu aralar her ne kadar uğraşamıyor olsam da amacım bu yönde.

Yaklaşık olarak, 8 senedir web site işleriyle haşır neşirim, fakat web sitemiz sadece üç senedir aktif olan bir web site. Muhtemelen de uzun bir süre daha yayında kalmaya ve güncellenmeye devam edecek. Yayından almam durumunda, bu web siteden fayda görmüş kullanıcılar fayda alamayacağı için onları bu güzellikten mahrum bırakamam.

Web sitede yazılanların tamamı el emeği göz nuru yazılar. Yani herhangi bir yerden alıntı olma ihtimali sıfır. Hepsi de ihtiyaca ve yorumlara göre yeniden düzenleniyor olabilir. Yazıların tamamı özgün olduğu ve bizim tarafımızdan yazıldığı için, herhangi bir şekilde farklı yerde kullanılması neticesinde hukuki süreci başlatmış olursunuz. Başınızın ağrımaması amacıyla, web sitedeki içerikleri kopyala-yapıştır şeklinde paylaşmayın. Ama benimle iletişime geçerseniz, belki insiyatif kullanabilirim.

Web sitedeki yazılar sadece şahsıma yani Sezai Acıma’ya ait değil. Murat Özkan, Abdulkadir Turan da yazarlar arasında. İkisi de benim kardeşim gibidirler. Bu iki arkadaşın yazdığı yazılar da aynı şekilde tamamen özgün olduğu için, yazıların kopyalanması neticesinde bir önceki paragraftaki süreç geçerli.

Sponsorlu içerik paylaşmak isterseniz reklam sayfamıza göz atabilirsiniz. Ölçüyoruz, tartıyoruz ve sonrasında en uygun fiyatı tarafınıza bildiriyoruz. Reklam sayfamıza ulaşabilmek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Yakında açacağım hizmetler (belki de açılmıştır) sayfamda web site danışmanlığı, alan adı danışmanlığı, hosting danışmanlığı, seo danışmanlığı, içerik editörlüğü, mobil yazılım desteği gibi konularda hizmet sunuyor olacağım.

Eğer diyecek bir şeylerin varsa, iletişim sayfasında bütün iletişim bilgilerim mevcut. Muhabbet etmek istersen, konuşmaya ihtiyacın olursa iletişim sayfasına göz atman yeterli. (Tercihen mail gönderin, ben size ulaşırım.)

Son olarak eğer sezaiacima.com kişisel blogunda içerik yazmak istersen bu durumda; şu an için ne yazık ki tekrardan iletişim sayfası üzerinden iletişim kurman gerekli. Yakında ihtiyaç duyulması halinde iş ilanları sayfası açılacaktır.

Hakkımızda sayfasının sonuna geldik. Hepsini okudunuz mu bilmiyorum, fakat okumanızda fayda var. Kendinize iyi davranın.

 

Ayrıca; Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin egemenlik sınırları dahilinde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu tarafından korunmaktadır. Söz konusu kanunla korunan bir eserin, eser sahibinin yazılı ve noter onaylı izni olmadan, çıkar sağlamak amacı aranmaksızın herhangi bir şekilde kullanılması, dağıtılması, değiştirilmesi vs. telif hakkının ihlali anlamına gelir. Bu durumda makale yazarının yasal işlem başlatma hakkı olduğunu, bu tür bir telif hakkı ihlalinin hapis veya adli para cezasıyla sonuçlanabileceğini unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir