WordPress Kurulum Hizmeti

wordpress-kurulum-hizmeti

WordPress Kurulum Hizmeti

WordPress kurulum hizmeti, web siteleri wordpress olan veya bu yönde talepleri olan hizmet alanlar için olan bir hizmettir. Bu hizmeti sunma sebebim, 20 milyondan fazla wordpress kullanıcısına profesyonel anlamda destek olabilmek.

WordPress kurulum hizmeti sayesinde, web siteniz jet hızıyla yükselişe geçecek. Kullanıcılarınıza çok daha sağlıklı ve profesyonel bir içerik sunmuş olacaksınız. Aslına bakarsanız, web sitemde wordpress ile ilgili yazılar var. Hatta bu yazılara aşağıdaki linkten de bakma olanağınız mevcut. Ama eğer ki, profesyonel anlamda bir destek arıyorsanız, bu durumda doğru yerdesiniz.

WordPress kurulum hizmetinin içerisinde aşağıdaki hizmetler yer almakta. Dilerseniz beraber bir göz atalım.

# Tema ayarlamaları

Tasarım olarak hoşunuza giden bir tema mı var? Temanın ayarlamalarını yapıyor, size anahtar teslim wordpress sitesi teslim ediyorum.

# SEO Eklentileri

Sitenize SEO (arama motoru optimizasyonu) eklentilerini çalışır vaziyette kuruyorum. Ayrıca eklentiler ayarlanmış şekilde.

# Web sitenizin feed (RSS) akışı ayarlamaları

Yani kullanıcılar web sitenize abone olarak içeriklerinize anında erişme olanağına sahip olacak. (Opsiyon olarak mailchimp ayarlamaları)

# Web sitenizin sosyal medya entegrasyonları

Sosyal medya entegrasyonu sayesinde, yazdığınız yazılar jetpack eklentisi sayesinde direkt olarak sosyal medya hesabınızda.

# SSL kurulumu

Böylelikle siteleriniz daha güvenli görünecek. SSL sertifikası özellikle hizmet ve ürün satanlar için çok çok önemli bir konu…

wordpress kurulum hizmeti
wordpress-kurulum-hizmeti

# Bütün gerekli eklentiler

Akismet, Jetpack gibi sitenin temel taşını oluşturan optimizasyon eklentilerinin kurulumunu gerçekleştiriyorum. Böylelikle akismet sayesinde spam yorumları da önlemiş oluyoruz ve jetpack sayesinde ise ek bir eklentiye ihtiyaç duymadan sitenizin ihtiyaçları kaşılanmış oluyor.

Bu hizmetlerin tamamı bir paket içerisinde yer alıyor. WordPress kurulum hizmeti satın alabilmek için günlük tek seferlik 365 TL ödemeniz yeterli oluyor. Eğer bende herhangi bir hosting veya domain yok diyorsanız o zaman fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Örnek verecek olursak, eğer hosting ve domain alacaksanız, benle iletişime geçtiğiniz esnada nasıl bir web sitesi oluşturacağınızı söylerseniz, ben sizlere ne kadar alan ve ram’in yeteceğini söyleyebilir veya sizin için bu hizmeti temin edebilirim.

WordPress kurulum hizmeti için aktarabileceğim şeyler şimdilik bunlar. Bana iletişim sayfamdan istemediğiniz kadar kanal aracılığıyla ulaşabileceğinizi unutmayın, sizi seviyorum. Hoşça kalın!…

Bir önceki yazımız olan Web site açmak size ne kazandırır? başlıklı makalemizde nasıl web site açarımw, web site aç ve web site açma hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir