WordPress Hizmeti Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

wordpress-hizmeti-satin-alirken-nelere-dikkat-etmelisiniz

WordPress Hizmeti Satın Alırken nelere dikkat etmelisiniz adlı yazıma hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Yazı başlığının bu kadar uzun olmasının birçok sebebi var. Bunun sebebi WordPress Hizmeti Satın alırken birçok kişinin birçok problemle karşılaşması diyebilirim. Haydi o zaman adım adım ilerleyelim ve size en iyi ve doğru hizmeti nasıl alabileceğinizle ilgili yardımcı olmaya çalışayım 🙂

wordpress-hizmeti-satin-alirken-nelere-dikkat-etmelisiniz
wordpress-hizmeti-satin-alirken-nelere-dikkat-etmelisiniz
  • Hizmeti satın aldığınız kişi veya kurumla iletişim

Her ne kadar “Bi defa hizmet alacağım, iletişim kurmasam da olur” denilse de bazen bir kez hizmet aldığınız kişiden, daha sonra da hizmet satın almak isteyebiliyorsunuz. Bir problemle karşılaştığınız zaman, bu problemin çözümü için şahısa ulaşamamak artık bir problem. Özellikle de problemin hemen çözülmesi gerekiyorsa.

  • Hizmet veren kurumun geçmişi

Sadece kurum olarak değil, freelancer çalışandan da hizmet alsanız, geçmiş çok önemli. Özellikle iş dünyasında “referans” kavramına dikkat edilmesinin bir sebebi de budur. Şâyet çok fazla şikayet bildirimi almışsa, yüksek ihtimalle sizinle de sorun yaşayacak veya yaşatacaktır. Geçmiş referanslarında çok fazla olumlu geribildirim almış olması, bir artı. Ama kesinlikle diğerleri memnun kalmışsa ben de memnun kalırım diye düşünmeyin. Sonuçta “Ummadık taş, baş yarar.”

  • Çıkarılan işin kalitesi

Diyelim ki, bir wordpress site kurulum işi yaptırmak istediniz, bu web sitenin hem göz, hem de içerik bazında kullanıcı odaklı olması lazım. Örneğin; responsive tasarım artık bir web sitenin olmazsa olmazıdır. Kullanıcıların %60’ından fazlası artık mobil cihazlardan erişim yapıyor. Diğer kalan kitle de muhtemelen hem mobil, hem de bilgisayar – tablet üzerinden giriş yapan kullanıcıdır. Bu araştırma We Are Social’in araştırma neticesinde oluşturulmuş.

  • Satış sonrası destek

Bir hizmet satın aldınız, himeti satın aldıktan sonra karşınızda bir muhatap bulamazsanız, bu durumda tekrardan bir muhatap aramak veya işi baştan birine yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Bu maddeyi yazmamdaki en büyük etken, birçok müşterimin, web site satışı veya wordpress hizmeti satın alırken yaşadığı problemlerden kaynaklı bir durumdur. Müşterimin birisi, wordpress web sitesini yaptırdıktan sonra, problem yaşadığı zaman, karşısında muhatap bulamamış, dolayısıyla web sitesindeki aksaklık uzunca bir süre devam etmiş.

  • Ben sizlere neler sunuyorum?

Ben sizlere bu saydığım maddelerin herhangi birinde problem yaşamama garantisi veriyorum. WordPress hizmeti satın alırken, ben nasıl bir hizmet istiyorsam, müşterilerime de aynı kalitede hizmet sunmayı garanti ediyorum. Çünkü kaliteli işler, her zaman zirveyi hak eder.

WordPress hizmeti satın alırken dikkat etmeniz gerekenleri kısaca özetledim. Daha fazla yardım veya sorunuz var ise, web sitemde yer alan whatsapp butonuyla direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Saygılar.

 

Bir önceki yazımız olan Blog Danışmanlığı Hizmeti ile Blogunuz Canlansın başlıklı makalemizde blog danışmanlığı hizmeti, kişisel blog danışmanlığı ve kişisel blog danışmanlığı hizmeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir