Ana sayfa Hizmetler Web site açmak size ne kazandırır?

Web site açmak size ne kazandırır?

2
web-site-acmak-size-ne-kazandirir

Web site açmak size ne kazandırır?

Web site açmak size ne kazandırır, neden web site açmalıyım gibi sorular sürekli olarak süre gelen sorulardır. Arama yaptığınız da adam akıllı bir sonuç elde edemezsiniz işin komik tarafı. Çünkü kimse bir şeyler paylaşmak istemiyor. Paylaşınca sanki işleri elinden alınacakmış gibi bir algı vardır üstelik. Ama bilgi paylaştıkça, elde edilen birikim neticesinde kazanç da artacaktır. Adım adım web site açmak size ne kazandırır başlığı altında incelemeler yapacağız. Hatta yazının sonunda bir de sürprizim de var.

Web site açmak size ne kazandırır?

  • Web site açmak sizlere internette tanınırlık sağlar.

Böylelikle gerek arama motorlarında, gerekse internet mecrasında kendinize bir yer edinmiş olursunuz. Artık işler eskisi gibi ilerlemiyor ne yazık ki. Benim mekanım burası, benim çayımı şurada iç gibi şeyler birazcık demode oldu. Çünkü artık insanlar birilerine sorarak değil, cep telefonlarındaki gps uygulamasını kullanarak konum buluyorlar.

[alert-success]Hizmetler sayfamızdan hizmet talep ederek bir web sitesi açtırmak çok kolay[/alert-success]
  • Web site açmak hizmetlerinizi tanıtmanızı sağlar.

Bir avukatlık, bir web site satış hizmeti, bir dijital pazarlama işi yaptığınızı var sayalım. Bu işlerinizi normal şartlarda bir büro veya ofis ortamında geliştirmek en uygun olanı olacaktır. Tamam da insanlar sizin hizmetleriniz hakkında bilgi edinmeden, direkt olarak neden size gelsinler ki? Sizler hizmetlerinizi web sitenizde tanıtacaksınız ki, insanlar sizin web sitenize girdikçe sizlere tanısın neticesinde de sizler hizmet satabilin.

  • Bir web site aracılığıyla insanların size ulaşması kolay olur.

Hani az önce bahsettim ya, insanlar artık gps uygulaması kullanıyor filan diye. Artık insanlar arama motorunda bir şeyler ararken, bir konum ararken web siteniz sizi temsil ediyor. İnsanlara artık ulaşmak için billboard reklamlarından çok, web siteleri veya viral içeriklerin daha etkili olduğuna adınız gibi emin olabilirsiniz. Bu tamamen kanıtlanmış bir durum artık. Sayısal veri isteyenler Google’dan veya farklı bir arama motorundan verilere erişebilirler. Artık internet her yerde. Bundan kaçış olmadığına emin olabilirsiniz.

  • Web site açmak maliyetlerinizi en aza indirgemenizi sağlar

Az önce bahsettiğim billboard reklamları verdiğiniz zaman, bu o cadde veya konumdan geçenler için geçerlidir. Ama Google adwords arama motoru, facebook ve sosyal medya reklamları sayesinde herkese değil, hedefinizde olan kişilere erişmenizi sağlar. Yani hem siz kazançlısınız. Hem reklam veren. “Alan memnun, veren memnun” hesabı demeniz tabiri caiz olmazsa yerinde bir deyim olur. Billboard reklamları da iyi bir seçenek, tabii maliyetlerinizi yükseltmek istiyorsanız.

  • Web site açmak sizin yeni iş kapılarına sevk eder.

Ben çağrı merkezinde çalışıyorum, fakat aynı anda web sitesi işi yapıyorum. Bunu tamamen hobi amaçlı yapıyorum. Çünkü seviyorum bu tarz işlerle uğraşmayı. Kendimi geliştirmeme de etki ediyor aynı zamanda. İlerleyen dönemlerde kim bilir, belki de kardeşiniz de bir ofis filan açar da sizi bedava çaya davet eder.

Aktaracaklarım bu kadar. Kendinize iyi davranın.

Sürpriz ne mi? Artık Whatsapp üzerinden benimle iletişime geçerek çok uygun fiyatlara web sitesi açtırabileceksiniz. Danışmanlık bedava! Web site açmak size ne kazandırır sorusuna yanıtları vermeye çalıştık, sizler de görüş yapın ve konu etkileşiminin devamını sağlayın…

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here