Ana sayfa Yazılar Son Zamanların Hit Yabancı Müzikleri

Son Zamanların Hit Yabancı Müzikleri

10
metro-fm

Son Zamanların Hit Yabancı Müzikleri

Merhaba dostlar. Son bir haftadır deli gibi Metro FM dinlemekteyim. Yabancılar gerçekten çok güzel müzik yapıyorlar. Bunu herkes biliyordur zaten. Melodileri olsun sesleri olsun harikalar. Sizler için son zamanlarda özellikle Metro FM’de çalan yabancı şarkılardan beğendiklerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Şu geçtiğimiz son 1 senedir gittikçe kendinden söz ettiren bir yabancı popçudan bahsedelim. Aslında tam pop tarzı da söylemiyor. R&B ile pop şarkıları karıştırıp, harmanlayıp güzel sesiyle bize sunan kişi. Jason Derulo. Bildiğiniz üzere 2 Chain’z ile birlikte yaptıkları Talk Dirty düeti ile yakın zamanda kulaklarımızın pasını silmişti. Şimdi ise benim Talk Dirty parçasından daha çok sevdiğim Stupid Love parçası ile bizleri karşılıyor.

Jason Derulo – Stupid Love

Şimdi ise ismini fazla duymadığımız bir şarkıcıdan bir parça ile devam etmek istiyorum. 24 Mayıs’ta Koç Üniversitesi bahar şenliklerine gelmiş bir şarkıcı. Sesi gayet iyi. Bi kulak verin isterseniz…

Baby Blue – Bump

William denilince insanın aklına bir sürü seçenek geliyor. Bende yeni öğrendim bizim William’ı. Meğer Black Eyed Peas grubundaki siyahi şarkıcıymış. Bende diyorum bu ses yabancı gelmiyor kim acaba diye. Çok zor olmadı bulmam 🙂 İsterseniz son hit şarkımıza bir kulak verin ve kaldığınız yerden devam edin.

William – This is love

Zevklerinize hitap edebilmişimdir umarım. Herkese müzik tadında günler dilerim. Hoşçakalın.

Bir önceki yazımız olan Facebook Virüsü Temizleme başlıklı makalemizde facebok virus cleaner, facebook chrome ve facebook virüs hakkında bilgiler verilmektedir.

10 YORUMLAR

  1. Will I am’in ilerde efsane olacağına dair bir şüphem yok zaten. Black Eyed Peas zaten tarzını beğendiğim şarkıcılardan oluşan. Yabancı müzik piyasası çok hızlı gelişiyor. Gel gör ki Türkiye yerinde sayıyor. Değerli insanlar çıkmıyor değil, ama ne yazık ki Türkiye’de kaliteli sanatçılar yerine Eurovision gibi saçmalıklarla uğraşıp duruyorlar. Yazın için teşekkür ederim kardeşim.

    • Allah siyahi adamların rengini farklı yaratmış ancak sesleri ve bacaklarında ki ek bir kas ile beyazları geçiyor. Başarılı insanların ise Türkiye’den çıkmamasının sebebi milletimizden kaynaklandığı düşüncesindeyim. Bizler güzel seslere nedense hep öldükten sonra değer veriyoruz.

  2. Güzel paylaşım olmuş ancak şarkı sayısı biraz fazla olsa çok daha güzel olacağı kanaatindeyim. Güncel bilgiler içinde ayrıca teşekkürler.

  3. Konuya girince böyle uzayıp giden bir liste bekliyordum 🙂 Yazınızı takipteyim lise güncellenirse eğer arşivime ekleyebilirim şarkıları. Paylaşım için teşekkürler.

  4. 3 müziğide daha önce dinlememiştim. Ama dinleyince gerçekten beğendim. Yabancılar bu işi gerçekten biliyor, ülkemize bakıcna da ağlayasım geliyor. Hala Serdar Ortaç’ın ünlü olduğu bir ortamda yaşıyoruz 😀

  5. tarz bana pek hitap etmiyor. benim ilgi alanım biraz daha farklı ama sıklıkla duyduğum şarkılar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here