Ana sayfa Diziler Netflix Dizi Önerileri 2020 #EvdeKal

Netflix Dizi Önerileri 2020 #EvdeKal

4
netflix-dizi-önerileri-2020
netflix-dizi-önerileri-2020

Netflix dizi önerileri adı altında bir yazı yayınlamak istedim. Çünkü şu sıralar evde kalmak, dışarıda kalmaktan pek daha fazla tekin gibi görünüyor. Kendimin de izlediği ve izlerseniz sizlerin de keyif alacağı dizi önerilerinde bulunmak istedim. Umarım beğenirsiniz. Haydi başlayalım.

netflix-dizi-önerileri-2020
netflix-dizi-önerileri-2020

Suits

Avukatlık mesleğine meraklı olan veya polisiye benzeri film sevenlere önerebileceğim dizilerden. Dizi, avukat olmayan, ama avukatlık bilgilerine pek bir aşina olan bir stajeri konu alıyor. İzleyeceğiniz diziyle ilgili çok fazla spoiler vermek istemiyorum ama izlerseniz size bir şeyler katacağına herhangi bir şüphem yok 🙂

The Witcher 

Kurt adamsı olan ama aslında farklı bir ırkı konu alan dizi, gerçek anlamda beni benden aldı. Fantastik kategorisinde diyebilirim. Çok yoğun aksiyon sahneleri var. Birazcık aşk, birazcık büyü, birazcık da mini savaş sahneleri mevcut.

Black Mirror 

Bir dizi listesi yapılacaksa, Black Mirror bu listelerin olmazsa olmazı. 5 sezonunu da bitirdim. Teknolojinin nimetlerinin yanında bir de dez avantajlarını anlatan, birbiriyle pek bağımsız ama hepsinin de ortak teması teknolojinin tehlikelerini konu alan dizi. Senaristinin kafasını yaşamayı istediğim diziler arasında.

La Casa De Papel

Bir soygun düşünün, çok farklı ve ihtimalleri defalarca kez düşünülmüş bir soygun. İzlemeyen var mıdır bilmiyorum, ama izlemenizi öneririm. Her bir üyesi farklı bir şehirle anılan çetede bazen “Ulan bu da mı düşünülür” diyebilirsiniz. Sürükleyici, aksiyon dolu ve bazen sizi gülümseten sahneleri, bu listede yer almasını sağladı.

Limitless

Limitsiz filmini izlemeyen yoktur diye hatırlıyorum. Hah, işte onun dizi halini düşünün. Polisiye dizi sevenler için biçilmiş kaftan bir dizi. Limitless dizisinde hani hap atıp, zekanın nirvanalarına çıkıyordu ya? İşte o zekanın polislerin suç aramada kullanıldığını düşünün. Güzel ve farklı bir yapım olmuş. Beğendim ben şahsen.

Sex Education

Bir lise düşünün, seks sahneleri pek bir abartılı. Bir anne düşünün, seks terapisti. Bu annenin çocuğunun da o okulda olduğunu düşünün. Annesi terapist olan çocuk, okuldaki öğrencilere terapi veriyor. Bir de suç ortağı var. Eğer sahne takıntınız yoksa önerebileceğim diziler arasında.

Netflix dizi önerileri 2020 adlı yazım, evde kaldığınızda sıkılmayın, oturun oturduğunuz yerde maksadıyla yazılmış bir makale. Birkaç öneride daha bulunup, yazıya nokta koymak istiyorum.

You

Aşkından deli divane olmak deyimi var ya hani, aşkı uğruna birçok şey yapan tehlikeli birini düşünün. O tehlikeli karakter you dizisinde ele alınmış işte. Netflix dizi önerileri adlı yazımın garip dizilerinden bir tanesi. Yapın kahvenizi bitirin 🙂

The Blacklist

Yine polisiye. Ama birazcık farklı. Her şeyi bilen, bir mafya liderinin, bir istek karşısında polislere bilgi sızdırdığını düşünün. Düşünmeye devam ederken, mutlaka the blacklist dizisine de göz atın. Ufkunuzu açıp, farklı düşünmenizi sağlayacak dizilerden.

Önerebileceğim Netflix dizi önerileri sadece bu kadar değil. Ama bunlar güncel diyebildiğim netflix dizi önerileri. Eğer isterseniz, sizler de birkaç öneride bulunup, bitirdiğim bu dizilerden sonra yazı dizisini devam ettirmemi sağlayabilirsiniz. EvdeKal dileklerimle iyi seyirler 🙂

Bir önceki yazımız olan Dizi seviyorsanız izlenmesi gereken 6 dizi başlıklı makalemizde breaking bad nasıl bir dizi, dexter dizisi ve dexter nasıl bir dizi hakkında bilgiler verilmektedir.

4 YORUMLAR

  1. Diziden ziyade geçen bir ikileme izledim hoşuma gitti herkese öneriyorum. Güney Kore’nin en iyi filmi seçilmiş. İsmi Along with the gods kesinlikle izleyin. Filmi aslında tek film olarak olarak çekmişler ama çok uzun olunca ikiye bölüm iki film halinde birer sene arayla çıkartmışlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here