Ana sayfa Yazılar Kapanan Twittera Nasıl Girilir

Kapanan Twittera Nasıl Girilir

0
Kapanan Twittera nasıl girilir
Kapanan Twittera nasıl girilir

Kapanan Twittera nasıl girilir

Merhaba dostlar. Olan oldu ve artık Twitter yasaklandı. Başbakan “Twitter falan kökünü kazıyacağız.” demişti. Twitter’ın Türkiye’de yasaklanmasını araştıran Twitter yetkilileri konuyla ilgili bir açıklama yapmadı henüz.Aşağıda Twitter için mahkeme kararı yer almakta;

Twitter mahkeme kararı
Twitter mahkeme kararı

Zamanında Youtube’da yasaklanmıştı. Yalnız yasaklı olmasıan rağmen hemen hemen her yerde erişilebiliyordu. Bunun sebebi dns değiştirip, giriliyor olmasıydı. Dns değiştirme olayı aslına bakarsanız o kadar da çok zor değil.Yalnız dns değiştirmeyi bilmeyenler ktunnel.com adlı siteden de girebilirler istedikleri siteye. Dilerseniz dns değiştirme adımlarını uygulayıp yasaklı sitelere girelim. Kapanan Twittera nasıl girilir

Bunun için Başlat>Ayarlar>Denetim Masası kısmına girin ve Ağ Ayarları bölümünden Yerel Ağ Bağlantısı Durumu penceresini açın.

Ardından Özellikler butonuna tıklayın ve Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/IPv4) seçeneğine çift tıklayın.

Ardından Genel sekmesi altında ‘Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan’ bölümünü aktive edin.

Son olarak Tercih edilen DNS sunucusu kısmına 8.8.4.4, Diğer DNS Sunucusu bölümüne de 8.8.8.8 yazın ve Tamam’a tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Teknolojiye Hiç Bu Açıdan Bakmış Mıydınız ? başlıklı makalemizde cappuccino, çay ve çay koydum gel hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here