Ana sayfa Yazılar Gündemi Takip Etmek İsteyenlere Bundle Haber Uygulaması

Gündemi Takip Etmek İsteyenlere Bundle Haber Uygulaması

2
Bundle-Haber-Uygulaması
Bundle-Haber-Uygulaması

Bundle haber uygulaması cep telefonunda gündemi takip etmek isteyen her kullanıcıda bulunması gereken uygulamalar arasında. Bu yazıyı yazma sebebim, her bireyin cep telefonunda kullanmasını istememden kaynaklı. Bundle haber uygulaması, kendisinin rakiplerinden olan Flipboard‘ın bence çok çok ilerisinde.

Bundle-Haber-Uygulaması
Bundle-Haber-Uygulaması

Bundle haber uygulamasını kullanmak için cep telefonunuzun marketinden Bundle Haber yazmanız yeterli olacaktır. Ama ben yine de sizler için linklerini paylaştım. İndirmeniz için yazının üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. tıklamanız yeterli olacaktır.

Uygulamanın en göze çarpan özelliklerinden bi tanesi de 6 ülke için ve dil için geçerli olması. Zaten Dünyanın en iyi uygulamaları arasına girmiş durumda. Kullanımı çok ama çok basit.

bundle-haber-uygulamasi
bundle-haber-uygulamasi

Webrazzi’den aldığım görsel çok hoşuma gittiği ve bir nevi uygulamayı özetlediği için kullanıyorum.

bundle-haber-uygulaması
bundle-haber-uygulaması

Uygulamada özellikle fotoğraf paylaşma uygulamasından olan kısmı çok fazla hoşuma gidiyor. Bir fotoğraf aşığı olarak beni resmen cezbetti. Bu arada, game of thrones’tan khalessi de gözünüzden kaçmamıştır umarım.

Hoşuma giden bir diğer özelliklerinden birisi ise, vaktiniz olmadığı zaman ilgilendiğiniz içerikleri kaydetme olanağı sunması. İlginizi çeken bir haber olduğu zaman, o esnada farklı bir işiniz varsa, uygulamadan kaydedilenler kısmına göz atmanız yeterli olacaktır.

Uygulama çok ama çok hızlı. Haberlerin arasına sıkıştırılmış olan reklamlar da çok güzel düşünülmüş. Kategori bazlı reklam listeleme de öyle. Sürekli olarak uygulamaya girdiğinizde reklam listelemek yerine, kullanıcıların arama yaptığı kıstasları göz önünde bulundurup, reklamları ona göre listelemek çok çok iyi. Yani ne kadar fazla reklam olursa olsun, hiç de can sıkıcı değil.

Bundle haber uygulamasının bir diğer güzel olan kısımlarından biri de gece modu bence. Görüntüler biraz daha karanlık ve görüntü kalitesi bir hayli yüksek. Otomatik gece modu dediğinizde otomatik olarak gece moduna giriyor, ardından kendiliğinden kapanıyor. Stabil şekilde çalışıyor.

Bundle haber uygulaması ayrıca görselleri sadece wifide göster seçeneğiyle daha az veri tüketimini hedeflemiş. Bu da özellikle interneti mobil veriden kullananlar için bir nimet bence.

Hangi kategoriden bildirim almak istiyorsanız, onun ayarlamasını yapıp, bildirim kirliliğini de çözebiliyorsunuz.

bundle-haber-uygulamasi-gece-modu
bundle-haber-uygulamasi-gece-modu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu arada fotoğraflar kısmına göz atmadan olmaz, haberiniz olsun 😉

bundle-haber-uygulamasi-fotograflar
bundle-haber-uygulamasi-fotograflar

Bundle haber uygulaması ile ilgili yazabileceklerim bu kadar, umarım beğenmişsinizdir. Uygulamayı indirip kullandıysan, fikirlerini yaz ve aramıza katıl…

Bir önceki yazımız olan Kişisel Blog ile internetten Para Kazanma Yolları başlıklı makalemizde internetten para kazanma yolları, kişisel blog ve kişisel blog ile ek gelir hakkında bilgiler verilmektedir.

2 YORUMLAR

  1. Bundle uygulamasında karanlık mod bug ta eğer uygulamayı karanlık moda alırsak diğer sosyal medya uygulamaları da karanlık moda geçiyor şahsen şu an o durumu yaşıyorum ilgili kişilere mail attım dönüş bekliyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here