Bein connect uygulaması nasıl kullanılır?

Bein connect uygulaması nasıl kullanılır diye internette aratırken, bir baktım bein connect uzmanı oluvermişim. Öncelikle isterseniz uygulamanın ne olduğundan bahsedelim. Sonrasında zaten bein connect uygulaması nasıl kullanılır, nerede kullanılır, nedir ne değildir hepsini öğrenmiş olacaksınız.

Bein Connect uygulaması Digitürk’ün eski ismiyle Dilediğin Yerde uygulamasının yeni ismidir. Dilediğin yerde uygulamasıyla, mevcut Digitürk tv paketlerinizde bulunan içerikleri, cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan izleme olanağı sunan uygulamaydı. Fakat sonrasında Digitürk beIN medya grubuna dahil oldu. Uygulamanın ismi, Bein connect oldu. Kullandığınız mobil cihazın marketine girerek veya web sitesine giriş yaparak kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Bein connect uygulaması nasıl kullanılır?
Bein connect uygulaması nasıl kullanılır?

Burada dikkat etmeniz gereken, bir digitürk üyeliği ve üyeliğinizde izlemek istediğiniz paketlerin, digitürk üyeliğinizde tanımlı olması. Yani eğer dizi içeriği izlemek istiyorsanız, dizi paketinizin olması lazım. Spor içeriklerini izlemek istiyorsanız, spor paketlerinizin olması gerekiyor. Ki izleme sağlayabilin. Eğer digitürk üyeliğiniz yoksa ne yazık ki uygulama kullanılamıyor.

Bein connect şifremi nereden alabilirim?

Cep telefonunuzun sistemde tanımlı olduğuna emin olduktan sonra, şifremi unuttum kısmından cep telefonunuzu giriyorsunuz, ardından şifremi unuttum kısmını seçip, şifrenizi sıfırlıyorsunuz ve yeni bir şifre belirliyorsunuz. Sonraki bilgiler yazının devamında…

Cep telefonumda ve tabletimde Bein Connect uygulamasını nasıl kullanırım?

Cep telefonunuzun ve tabletinizin markasına göre değişmekle beraber;  android ise, Google play üzerinden, Apple bir cihaz ise, Apple store’a giriş yaparak veya Windows mobile bir cihaz kullanıyorsanız, Windows markete giriş yaparak uygulamayı indiriyorsunuz. Sizden üyelik numarası veya cep telefonu numarası ve şifre isteyecektir. Bilgileri giriş yaptıktan sonra uygulama menüsünden istediğiniz içerikleri izleme olanağınız oluyor. Uygulamanın kullanım mantığı çok basit. Soldaki menüden, içerikleri izleme olanağınız oluyor.

Bilgisayar bein connect uygulaması nasıl kullanılır?

Beinconnect’in web sitesine giriş yaptıktan sonra bilgisayarınızın yine işletim sisteminden farklılık göstermekle beraber, “Octosetup.exe” dosyasını indirip, yine bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra cep telefonu, tablet ile kullanımıyla kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın indirme linkleri hemen aşağıda.

Windows için; https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/bein-connect/9wzdncrdppsl

Apple için; https://itunes.apple.com/tr/app/bein-connect/id603336861?l=tr&mt=8

Android için; https://play.google.com/store/apps/details?id=ptv.bein.mena&hl=tr

Bein Connect sadece cep telefonu, tablet veya bilgisayar için mi?

Hayır, bunların dışında 4k, Plus IQ ve IQ-HD kutularda da Ethernet kablosuyla giriş yaparak, yine giriş sağlayabiliyorsunuz. Fakat 4k kutularda wifi ile de bağlanma olanağınız mevcut. Bunun dışında bir de KEN aparatı var, daha fazla detaylı bilgi için digitürk’ün kendi web sitesinden destek alabilirsiniz.

Bein Connect uygulamasını indiriyorum, fakat hata alıyorum kullanım sağlarken, hangi yolları izlemeliyim?

Digitürk müşteri hizmetlerini arayıp, teknik departmandan destek alabiliyorsunuz. Teknik departmandaki arkadaşlar konuyla ilgili sizlere destek oluyorlar. İçerik satın alma işlemi, uygulama üzerinden veya müşteri hizmetleri aracılığıyla satın alınabilmekte.

Bein connect uygulaması nasıl kullanılır, nerede kullanılır hakkında bütün bilgileri biliyorsunuz artık. Aklınıza takılan soruları sorup, konu etkileşiminde bulunmak isterseniz yorum formu sizleri bekler. Sevgiler!

 

Bir önceki yazımız olan Sorularla Çağrı Merkezinde Çalışmak başlıklı makalemizde çağrı merkezi kariyer, çağrı merkezi kavramları ve çağrı merkezinde çalışma olanakları hakkında bilgiler verilmektedir.
Add Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: