Ana sayfa Mobil Androidli Nokia Satışa Sunuldu!

Androidli Nokia Satışa Sunuldu!

2
Androidli nokia satışa sunuldu
Androidli nokia satışa sunuldu

Nokia’nın Android’li ilk telefonları olan Nokia X ,Nokia XL ve Nokia X+ Hindistan’da satışa sunuldu. Hindistan’da X modeli için belirlenen fiyat 140 Dolar.Türkiye’de de yakın zamanda satışa sunulacak telefonların tahmini fiyat aralıkları ise 300-500 TL civarında olacak.Avrupa’da belirlenen fiyatlarda şu şekilde;

Nokia X: 89 $
Nokia X+: 99 $
Nokia XL: 109 $
Bu üç telefon çift sim kart desteği sunacak. Türkiye’de yakın zamanda satışa sunulacak olan telefonlar için vergiler dahil olduktan sonra ki fiyatı diğer orta seviye android cihazlara göre fiyatları ucuz kalacaktır. Belki de bu adım Nokia’yı tercih için bir satış pazarlama taktiğidir. Bir sonra ki yazımız da bu telefonları derinlemesine inceleyeceğiz. Kolay gelsin.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S5 inceleme başlıklı makalemizde galaxy, s4 s5 farkı ve s5 hakkında bilgiler verilmektedir.

2 YORUMLAR

    • Aslına bakarsan Nokia çok iyi bir markaydı. Yalnız şirket politikası izin vermiyordu Android kullanmasına. Eğer Android Nokia ile başlasaydı bu durumda ne Samsung ne Apple hiç bir şey yapamazdı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here