Sezai Acıma | Kişisel Blog

Web Danışmanlığı – Kişi ve Kurumlara Özel Web Danışmanlık Hizmeti

Web Danışmanlığı – Kişi ve Kurumlara Özel Web Danışmanlık Hizmeti

Web danışmanlık hizmeti derken, aklınıza web danışmanlık hizmeti de mi olurmuş dediğinizi duyar gibiyim. Bu danışmanlık hizmetini sunarken, web siteyle ilgili en ufak bir bilgi birikimi olmayan konuları da kapsayarak hizmet sağlıyorum. Şöyle düşünebilirsiniz. Diyelim ki güzel mi güzel bir web sitesi açtırmak istiyorsunuz. Ama o da nesi? Web site açmayı bilmiyorsunuz. Güzergaha başlayacaksınız, eşyalar hazır, ama haritanız yok. İşte ben, o haritayı sağlıyorum sizlere. Web danışmanlığı hizmeti sağlarken, sizlere web sitenizi oluşturmanızda, sizlerin ya da kurumunuzun ihtiyacı olan şeyleri analiz etmenizi sağlıyorum.

web danışmanlığı hizmeti

Sosyal Medya Destekli Web Danışmanlığı

Web danışmanlığı hizmeti sağlarken, sosyal medyanın gücünden yararlanmayı da ihmal etmiyoruz. Yani gerçek anlamda web danışmanlığı hizmeti almış olacaksınız. Web dünyasında varlığınız oluşturulacak, yol haritanız olacak. Yapmanız gereken tek şey kalacak, işinize ya da hedeflerinize odaklanmak. Yani işin prosedür kısmını bana, hareket kısmını kendinize ayırmış olacaksınız.

Web Danışmanlığında Olmazsa Olmaz Kriter: SEO

Dünya’da arama motoru denince, yüzde 90’lık bir payla akla ilk Google geliyor. Google’ın en sevdiği kriter ise kendi arama motoruna dayalı optimizasyon. Yani bir içerik paylaştığınızda, o içeriğin optimize edilmiş olması bayağı bir hoşuna gidiyor. Çünkü belli başlı kriterlere göre dizinine ekliyor ve siz değerli kullanıcılara sıralıyor. Hâl böyle olunca web sitenizin SEO ayarlamaları olmadan olmaz. Size örnek bir içerik paylaşıp, bir nevi kendinize yetecek düzeyde SEO öğrenmenize de olanak sağlıyoruz.

Klasikten, Orjinalliğe Geçiş Yapın

İnternet üzerinde danışmanlık veren hizmetler, genelde belli başlı kriterler üzerinde durur. Örneğin portal biçimi, örneğin tek düze yapı vs. Yalnız her yiğidin bir yoğurt yiyişi olduğu gibi, her kurum ya da bireyin de webde yansıttığı bir kimlik vardır. Web Danışmanlığı hizmeti sağlayacağım kişilerin hepsine aynı sistemi uygulamak yerine, akıllarında şekillendirdikleri şeyi öğrenip, ona göre ilerlemeyi tercih ediyoruz. Unutmayın, klasik yöntemler her zaman içinize sinmeyebilir.

Yabancı Kavramlar Arasında Kaybolmayın

İhtiyacınız olan alan ve ismi oluştururken, sizlere saçma sapan kavramlar anlatıp, biliyor gibi gözükmek yerine, sizlere ihtiyacınız olanları en yalın haliyle anlatıyoruz. Böylelikle neye ücret ödediğinizi biliyorsunuz. Hosting, domain artı trafik yerine, kullanmak istediğiniz alan, görünmek istediğiniz isim ve beklediğiniz kullanıcı sayısı diye uyarlıyoruz. Yani anlayacağınız, basit, sade ve anlaşılır olmak istediğimiz için, bunu sizlere de bu şekilde yansıtıyoruz.

Ücret, Dert Edeceğiniz Son Şey Olsun

web danışmanlığı hizmeti

Uçuk ücretler çıkarmayacağımızı garanti ediyoruz. Siz sadece ihtiyacınız olan şeyleri bize gönderiyorsunuz, biz de sizlere olabilecek en düşük ücreti teklif edip, ailemize katılmanızı bekliyoruz. Uzman ekibimiz sizinle dilerseniz arama, dilerseniz e-mail adresinize 48 saat içerisinde dönüş sağlıyor. Yorulmanızı istemediğimiz için iletişim kanalını sizin seçmenizi bekliyoruz.

Web Danışmanlığı Hizmetinde Neler Var?

Web Danışmanlığı hizmetimizde yer alanlar aşağıda.

Hizmetten faydalanma

web danışmanlığı hizmeti

Web danışmanlığı hizmetinden faydalanmak için, iletişim sayfamızdan iletişime geçebilir ya da mail@sezaiacima.com sayfamızdan bizlere yazabilirsiniz. O da olmazsa, yazı sayfamızdan bir yorum yazarak da sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz. Görüşürüüüzzz!

Bir önceki yazımız olan WordPress Kurulum Hizmeti başlıklı makalemizde wordpress kurulum hizmeti, wordpress kurulumunu nasıl yapabilirim ve wordpress ücretli işler hakkında bilgiler verilmektedir.